Golf kemp Český Krumlov

4.8. - 10.8. 2024

Golfový kemp je určen pro hráče golfu všech výkonností. Pojeďte s námi a zažijte pět dnů golfového tréninku na drivingu a golfovém hřišti s trenérem PGA.

Můžete s sebou vzít i nehrající doprovod, který se díky nabídce wellness a ostatních služeb v resortu rozhodně nudit nebude.

Součástí golfového kempu jsou dva uzavřené turnaje pro účastníky kempu na kterých si můžete snížit hendicap.

Relaxovat po hře můžete v krytém bazénu s letní terasou či můžete využít wellness, masáže, pivní lázně a další.

5x neomezené green fee na 18 ti jamkovém hřišti, 6x ubytování včetně snídaně, míče na driving

Přátelé, kamarádi, golfisté. V letošním roce budu pořádat již čtvrtý ročník golfového kempu v překrásném golfovém resortu Český Krumlov. Podrobné informace o kempu plném golfu a relaxace najdete níže.
Váš trenér golfu
David Stárek
PGA Professional

Základní informace:

TERMÍN: 4.8. - 10.8. 2024 (příjezd neděle 4.8. odpoledne, odjezd 10.8. sobota dopoledne)
6 nocí včetně snídaně
5x green fee na 18 jamkovém hřišti
denně 50 ks drivingových míčů zdarma
5 dnů tréninku s PRO Davidem Stárkem (1,5 h ráno na driving range a ostatní cvičné plochy, následně trénink na golfovém hřišti 18 jamek)
neomezený vstup do bazénu s letní terasou, 1h ve wellness
2x uzavřený golfový turnaj pro účastníky kempu

Cena

cena za obsazený dvoulůžkový pokoj 13 900 Kč/osoba
cena za dvoulůžkový pokoj obsazen jednou osobou 17 000 Kč
ostatní kalkulace jako např. jeden hráč + jeden nehrající, dítě či rodinný apartmán Vám připravím na vyžádání

O resortu Golf Český Krumlov

Vyjímečné místo v nádherné jihočeské přírodě kousek od Českého Krumlova s 18ti jamkovým hřištěm a tréninkovým zázemím, které už více než 15 let patří Golf Clubu Český Krumlov. Sportovní resort obklopuje hotelový komplex Svachovka s hostincem a pivovarem Glokner a Destilérkou Svach, ubytování je pro hosty připravené v hlavní budově i třech přilehlých depandencích hotelu Svachův Dvůr a vedle klubovny můžete navštívit Čokoládovnu Duetino. Všem hostům hotelu i našeho hřiště doporučujeme služby wellness Paleo Spa (800m2), které bylo otevřené v prosinci 20. Pára, bio sauna, finská sauna, vířivka, ochlazovna s ledovou tříští, odpočinková zóna s výhledem na hřiště, společenská místnost s barem – fantazie vedle jamky 18!

Pokoje

40 lůžek v útulných pokojích a apartmánech, které umocňují prožitek strávený v bývalém statku. Většina pokojů zde prošla rekonstrukcí, disponují nově přístavbou - takzvanými seníky, tyto pokoje jsou v kategorii Superior s privátní terasou s posezením a výhledem na driving, jsou vybaveny klimatizací a mají převážně novou koupelnu.

Bazén s venkovní terasou

Wellness

Součástí wellness je: finská sauna, bio sauna, parní lázeň, vířivka pro 12 osob, ochlazovací bazén,intimní sprchy,bazén s letní terasou, odpočívárna s výhledem, relaxační, zóna s krbem,bar s drobným občerstvením

Pro objednání či dotazy mne prosím kontaktujte

Kapacita kempu je omezená a rychle se plní